Czy zawodnicy zażywają odżywki?
To pytanie jest prawdopodobnie starsze niż pojęcie sportu. Odżywki towarzyszyły zawodnikom już w starożytnym Rzymie. Nie od dnia dzisiejszego wiadomo, że konieczność osiągania lepszych rezultatów niż konkurencja była bolączkom wszystkich trenerów i doradców ówczesnych zawodników.

Najlepiej ilustruje to komedia z galami w roli głównej, gdzie Kornwalijczycy pragnęli za każdą cenę wygrać zmagania olimpijskie. Cudowne odżywki miały pomóc wygrać igrzyska. Walka zawsze była o najwyższe stawki. W filmie była to ręka księżniczki. A rzeczywiście była to chwała i szacunek króla.

Za dobrymi wynikami zawodników podążały ogromne pieniądze. Zakłady sportowe są tożsamo stare jak sport. Bogaci tego świata zawsze lubili hazard. Dlatego wszyscy zawodnicy, którzy poważanie analizują o prywatnej dyscyplinie zażywają różnego typu suplementy na masę czy siłę. Nie ma w tym nic w tym dziwnego. Nasze ciało potrzebuje odpowiednich składników odżywczych. A przy zwiększonym wysiłku fizycznym szybko są one zużywane i powinno się je stosownie uzupełniać. Bez tego nasz organizm nie będzie w stanie sprostać wysiłkowi fizycznemu, a zawodnik będzie uzyskiwał gorsze wyniki. Słaba forma, oznacza brak sposobności startów w prestiżowych zawodach , a dodatkowo utratę sponsorów.
Dodaj swoją ocenę, obecna ocena artykułu to: 1.57
Komentarze:
Musisz być zalogowany, aby dodać swój komentarz
Drogi użytkowniku osoby odwiedzające ten dział, często czytały: odśnieżanie, opiekunka Niemcy. Powiązany z nim wpisy to: adwokat Radom, mieszkania Warszawa - warto je również przeczytać.
Poprzednie wpisy:
Polecane wpisy:
Pododa
Wspieramy
Dzisiaj jest
Kursy walut
z dnia: 2015-07-03
  • USD 3,7726 PLN
  • EUR 4,1896 PLN
  • GBP 5,8963 PLN